Pegasus Sevgililer Günü Kampanyası! %40 İndirim!

20. Ocak, 2020

Pegasus sevgililer gününe özel kampanyası ile yurt dışı uçak biletleri %40 indirimli satışta. 22 Ocak’a kadar flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulamasından biletini al, 14 Şubat-26 Mart 2020 tarihleri arasında yurt dışına vergiler hariç %40 indirimli uç!

Pegasus Hava Yolları, İstanbul merkezli bir düşük maliyetli havayolu şirketidir. Uyguladığı “low cost” (düşük maliyetli hava yolu) modeli ile uygun fiyatlı, seyahat etme imkanı, bunun yanı sıra da ancak ek ücretlerle elde edilebilen temel hizmetler sağlamaktadır. Kısa ve orta menzilli hatlarda, noktadan noktaya uygun ücretle ulaşım imkânı sunan havayoludur.

Satış tarihi:

20 – 22 Ocak 2020

Uçuş tarihi:

14 Şubat – 26 Mart 2020

İndirim:

Vergiler hariç %40

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar:

Yurt dışı uçuşları (Kampanya dahilinde olmayan hatlar Pegasus’un mobil uygulaması kampanya detaylarında belirtilmiştir.)

Rezervasyonun yapıldığı yer:

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

  • Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki “Sevgililer günü %40 İndirim” butonuna tıklandığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. BolBol üyesi olup telefon numarasını yazmayan misafirler işbu kampanyadan faydalanamayacaklardır.

Daha detaylı bilgi için kampanyaya git

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.