Hakkımızda

Tasarruf edin ve ucuzgezi.info ile ucuza seyahat edin!

Ucuzgezi.info blogu, Türkiye`den dünyanın geri kalanına en iyi seyahat fırsatlarını, ucuz uçuşları, otel ve turları bulmanıza yardımcı olur.

Sürekli olarak şaşırtıcı fırsatları ve en düşük fiyatları sizinle paylaşmaya çalışıyoruz. Böylece komisyon ödemeden fırsatlardan yararlanabilirsiniz! Bizi takip edin ve en iyi seyahat ve konaklama fırsatlarını kaçırmayın!

Ulaşım masraflarından tasarruf edin, bu parayı maceralarınıza harcayın!

Sevgilerle,
Ucuzgezi.info ekibi

 

edgars-300x199Edgars Pless – Ucuzgezi.info blogunun kurucusu ve sahibi

Turizm sektöründe 8 yılı aşkın deneyim. İnsanlara akıllıca nasıl yolculuk yapmalarına yardımcı olmak ve göstermek – kesinlikle harika bir duygu! Seyahat etmenin günümüzde herkes için uygun olduğunu düşünüyor ve Ucuzgezi.info`daki paylaşımlarımızla herkese yeni yerlere seyahat edebilmeleri için yardım etmeye çalışıyorum.

 

 

 

Ibrahim Taha Uyar – Ucuzgezi Editörü

Merhaba, ben İbrahim! Dünyayı gezerken ve yeni insanlarla tanışırken kendimi keşfettim. Olduğum her yerin yeni fırsatlar sunduğuna ve ufkumu genişleteceğine inanıyorum. Ucuzgezi.info fırsatları ve seyahat deneyimlerini paylaşmak için harika bir yer. O nedenle ben de katkı sağlamak amacıyla daha ucuza seyahat etmenin mümkün olduğunu göstermek için buradayım.

 

 

 

 

 

Bizimle iletişime geçin