İzmir’den İstanbul’a THY ile gidiş geliş ucuz uçuşlar €20 / ₺126!

12. Mart, 2019

İzmir’den İstanbul’a Türk Hava Yolları(AnadoluJet) ile gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺126. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺126!

İstanbul, Boğaz boyunca Avrupa ve Asya’yı kucaklayan önemli bir şehirdir. Eski Kenti, bir zamanlar burada yönetilen birçok imparatorluğun kültürel etkilerini yansıtır. Sultanahmet semtinde, açık hava, Roma dönemi Hipodromu yüzyıllardır araba yarışları alanıydı ve Mısır dikilitaşları da yer alıyordu. İkonik Ayasofya, 6. yüzyıldan kalma bir kubbe ve nadir Hıristiyan mozaiklerine sahiptir.

Rota:

İzmir – İstanbul Sabiha – İzmir

Seyahat Tarihleri:

Mart 2019

Bazı örnekler:

18 – 21 Mart
18 – 25 Mart
19 – 21 Mart
19 – 25 Mart
26 – 31 Mart
27 – 31 Mart

Not: Seçtiğiniz tarih bağlantısına tıkladıktan sonra Momonda’ya yönlendirileceksiniz. Ardından sonuçlar arasında en ucuz uçuş olan, €24 seçeğine tıklayın. AeroBilet’e yönlendirildikten sonra otomatik olarak Enflasyon ile Mücadele indirimi eklenecek ve bilet ₺140’dan ₺126’ya düşecektir. Ödemenizi yapıp biletinizi ₺126’dan alabilirsiniz.

izmir istanbul ucuz uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

MOMONDO

Bagaj + Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.