İstanbul’dan Zürih, İsviçre’ye aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar €29 / ₺195!

20. Şubat, 2020

İstanbul’dan Zürih, İsviçre’ye Pegasus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺195. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺195!

Küresel bankacılık ve finans merkezi olan Zürih şehri, İsviçre’nin kuzeyindeki Zürih Gölü’nün kuzey ucunda yer almaktadır. Limmat Nehri’nin iki yakasındaki merkezi Altstadt (Eski Kent) pitoresk şeritleri, orta öncesi tarihini yansıtır. Limmatquai gibi sahil gezintileri, 17. yüzyıl Rathaus’a (belediye binası) doğru nehri takip etmektedir.

Rota:

İstanbul Sabiha – Zürih

Seyahat Tarihleri:

Şubat – Mart 2020

Bazı örnekler:

21 Şubat (₺205)
7 Mart (₺295)
12 Mart (₺195)
14 Mart (₺295)
25 Mart (₺195)
26 Mart (₺195)

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺230 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺195’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası(8kg) dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.