İstanbul’dan SARAYBOSNA’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €56 / ₺355!

22. Eylül, 2019

İstanbul’dan Saraybosna, Bosna Hersek’e Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺355. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺355!

Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna, Dinar Alpleri ile çevrili Miljacka Nehri üzerinde yer alan kompakt bir şehirdir. Merkezinde, I. Dünya Savaşı’nı ateşleyen bir olay olan Arşidük Franz Ferdinand’ın 1914 suikastını kapsayan 1878–1918 yılları arasında Saraybosna’nın yerel tarihini anlatan müzeler yer alıyor. Eski mahalle yerlerinden Baščaršija, Osmanlı dönemine ait Gazi Hüsrev bey Camii de önemli bir yere sahiptir.

Rota:

İstanbul Sabiha – Saraybosna – İstanbul Sabiha

Seyahat Tarihleri:

Aralık 2019 – Şubat 2020

Bazı örnekler:

11 – 18 Aralık
8 – 15 Ocak
29 Ocak – 5 Şubat
5 – 12 Şubat
12 – 19 Şubat
19 – 26 Şubat

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadğı için ₺400 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve en aşağıda yer alan Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺355’dan alabilirsiniz.

saraybosna uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.