İstanbul’dan ROMA, İtalya’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €83 / ₺549! (Tek Yön ₺195)

27. Ocak, 2020

İstanbul’dan Roma, İtalya’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺549, tek yön ise ₺195. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş uçak bileti yalnızca ₺549, tek yön ise yalnızca ₺195!

İtalya’nın başkenti Roma, yaklaşık 3000 yıl boyunca dünya çapında etkili sanat, mimari ve kültür sergileyen, genişleyen, kozmopolit bir şehir. Forum ve Kolezyum gibi eski kalıntılar eski Roma İmparatorluğu’nun gücünü uyandırır. Roma Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Vatikan Şehri, Aziz Petrus Bazilikası’na ve Michelangelo’nun Sistine Şapeli freskleri gibi başyapıtlara ev sahipliği yapan Vatikan Müzeleri’ne ev sahipliği yapmaktadır.

Rota:

İstanbul Sabiha – Roma – İstanbul Sabiha

Seyahat tarihleri:

Ocak – Şubat 2020

Bazı örnekler:

31 Ocak – 5 Şubat
2 – 5 Şubat
6 – 10 Şubat
7 – 10 Şubat
7 – 12 Şubat
7 – 14 Şubat
9 – 14 Şubat
14 – 20 Şubat

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺570 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺549’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kh uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.