İstanbul’dan ROMA, İtalya’ya aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar €26 / ₺171!

10. Eylül, 2019

İstanbul’dan Roma, İtalya’ya Pegasus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺171. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺171!

İtalya’nın başkenti Roma, yaklaşık 3000 yıl boyunca dünya çapında etkili sanat, mimari ve kültür sergileyen, genişleyen, kozmopolit bir şehir. Forum ve Kolezyum gibi eski kalıntılar eski Roma İmparatorluğu’nun gücünü uyandırır. Roma Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Vatikan Şehri, Aziz Petrus Bazilikası’na ve Michelangelo’nun Sistine Şapeli freskleri gibi başyapıtlara ev sahipliği yapan Vatikan Müzeleri’ne ev sahipliği yapmaktadır.

Rota:

İstanbul Sabiha – Roma

Seyahat tarihleri:

Aralık 2019

Bazı örnekler:

12 Aralık
14 Aralık
15 Aralık
18 Aralık
20 Aralık
22 Aralık
26 Aralık

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadğı için ₺180 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺171’dan alabilirsiniz.

roma uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.