İstanbul’dan Lizbon, PORTEKİZ’e AirFrance ile gidiş geliş ucuz uçuşlar €137 / ₺861!

13. Ağustos, 2019

İstanbul’dan Lizbon, Portekiz’e AirFrance ile Paris aktarmalı gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺861. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺861!

Lizbon, başkent ve en büyük Portekiz şehridir. Kentsel alanı, Avrupa Birliği’ndeki en kalabalık 11. kentsel alan olan 2.8 milyonluk nüfusu ile şehrin idari sınırlarının ötesine uzanmaktadır. Lizbon Büyükşehir Bölgesi’nde yaklaşık 3 milyon insan yaşıyor (bu da ülke nüfusunun yaklaşık% 27’sini temsil ediyor).

Bu anakara Avrupa’nın batısındaki başkenti ve Atlantik kıyısındaki tek yerdir. Lizbon Atlantik Okyanusu ve Tagus Nehri üzerindeki batı İber Yarımadası’nda yer almaktadır. Metro alanının en batı alanları, Sintra Dağları’nda bulunan Cabo da Roca olarak bilinen Kıta Avrupası’nın en batı noktasını oluşturmaktadır.

Rota:

İstanbul H. – Lizbon – İstanbul H.

Seyahat Tarihleri:

Aralık 2019

Bazı örnekler:

2 – 7 Aralık
3 – 7 Aralık
2 – 11 Aralık
3 – 11 Aralık

lizbon uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

12kg Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.