İstanbul’dan Budapeşte, Macaristan’a tek yön ucuz uçuşlar €29 / ₺194!

17. Aralık, 2019

İstanbul’dan Budapeşte, Macaristan’a Pegasus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺194. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺194!

Macaristan’ın başkenti Budapeşte, Tuna Nehri tarafından ikiye bölünmüştür. 19. yüzyıldan kalma Zincirli Köprü, tepelik Buda bölgesini düz Pest ile birleştirir. Budapeşte Tarih Müzesi, Roma döneminden kalma şehir hayatını izleyebileceğiniz Buda’nın Eski Kenti’ne giden bir tepenin ardından Kale Tepesi’ne ulaşmaktadır. Trinity Square, 13. yüzyıldan kalma Matthias Kilisesi’ne ve muhteşem manzaralar sunan Balıkçılar Bastion’un kulelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Rota:

İstanbul Sabiha – Budapeşte

Seyahat Tarihleri:

Aralık 2019

Bazı örnekler:

22 Aralık
23 Aralık
24 Aralık
25 Aralık

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadğı için ₺205 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺194’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.