İstanbul’dan BERLİN, Almanya’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €67 / ₺442! (Tek Yön ₺195)

18. Şubat, 2020

İstanbul’dan Berlin, Almanya’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺442. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺442!

Almanya’nın başkenti Berlin, başkent olarak tarihi 13. yüzyıla kadar uzanıyor. Şehrin çalkantılı 20. yüzyıl tarihinin hatırlatmaları, Holocaust anıtı ve Berlin Duvarı’nın grafitied kalıntılarını içerir. Soğuk Savaş döneminde bölünmüş olan 18. yüzyıldan kalma Brandenburg Kapısı yeniden birleşme sembolü olmuştur. Kent, sanat sahnesine ve 1963’te inşa edilen altın renkli, sümük çatılı Berliner Philharmonie gibi modern simgesel yapılarıyla da tanınıyor.

Rota:

İstanbul Sabiha – Berlin – İstanbul Sabiha

Seyahat tarihleri:

Şubat – Mart 2020

Bazı örnekler:

29 Şubat – 4 Mart
5 – 10 Mart
5 – 12 Mart
17 – 21 Mart
19 – 21 Mart
19 – 26 Mart
24 – 26 Mart
Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺580 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺442’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.