İstanbul’dan Barselona, İspanya’ya aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar €28 / ₺186!

22. Haziran, 2019

İstanbul’dan Barselona, İspanya’ya Pegasus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺186. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺186!

Barselona İspanya’da Katalonya Özerk Topluluğu ve Barselona ilinin merkezi ve İspanya’nın ikinci büyük kenti. Ülkenin kuzeydoğusunda, İspanya-Fransa sınırının yaklaşık 150 km güneyinde yer alır.

İspanya’nın Akdeniz kıyısındaki en önemli limanı ve ticaret merkezidir. Kendine özgü kültürü ve güzelliğiyle ün yapan Barselona’nın, Gaudi’nin başını çektiği modernizm akımıyla planlanmış, 1900’lerden kalma ızgara planlı modern bölümü ilgi çekmektedir. Yaygın dil Katalancadır. 1992 Yaz Olimpiyatları’na evsahipliği yapmıştır. Avrupa Birliği sınırları içindeki altıncı büyük metropoliten alandır

Rota:

İstanbul Sabiha – Barselona

Seyahat tarihleri:

Aralık 2019

Bazı örnekler:

16 Aralık
17 Aralık
18 Aralık

Not: Pegasus’un websitesine yönlendirildikten sonra Pegasus BolBol üyeliğinize giriş yapın.  Ödeme kısmına kadar fiyat ₺286’dir, ödeme kısmına geldikten sonra, Kampanyalar bölümünde ”Yurt Dışı 100 TL İndirim” seçeneğine tıklayın.

Rotaların indirim listeleri ve koşullar için Pegasus Kampanya paylaşımımıza göz atabilirsiniz.

barselona uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.