İstanbul’dan ATİNA, Yunanistan’a tek yön ucuz uçuşlar €21 / ₺133!

2. Ekim, 2019

İstanbul’dan Atina, Yunanistan’a Pegasus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺133. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺133!

Atina, Yunanistan’ın başkenti. Aynı zamanda, güçlü bir medeniyet ve imparatorluk olan Antik Yunanistan’ın da kalbinde yer aldı. Kent hala sütunlu Parthenon tapınağı gibi eski binalar ile tepesinde bir tepenin kalesi olan Akropolis de dahil olmak üzere, M.Ö. 5. yüzyıla ait simge yapılar hakimdir. Akropolis Müzesi, Ulusal Arkeoloji Müzesi ile birlikte Antik Yunan’dan heykelleri, vazoları, mücevherleri ve daha pek çok şeyi korumaktadır.

Rota:

İstanbul Sabiha – Atina 

Seyahat tarihleri:

Aralık 2019 –  Şubat 2020

Bazı örnekler:

18 Aralık
20 Aralık
22 Aralık
25 Aralık
9 Ocak
12 Ocak
24 Ocak
28 Ocak
1 Şubat
2 Şubat

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadğı için ₺150 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺133’dan alabilirsiniz.

atina uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.