Antalya’dan Moskova, Rusya’ya AKTARMASIZ gidiş geliş ucuz uçuşlar €80 / ₺555!

10. Mart, 2020

Antalya’dan Moskova, Rusya’ya Pobeda ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺555. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺555!

Moskova, şehir sınırları içinde 12,2 milyonu ve kentsel alanda 17.1 milyonu ile Rusya’nın başkenti ve en kalabalık şehridir. Moskova bir Rus federal şehri olarak kabul edilmektedir.

Moskova, Rusya ve Doğu Avrupa’nın yanı sıra Avrupa kıtasının en büyük şehri olan önemli bir politik, ekonomik, kültürel ve bilimsel merkezdir. Daha geniş tanımlarla Moskova, dünyanın en büyük 14. şehri, 18. en büyük aglomerasyon, 14. en büyük kentsel alan ve dünya çapındaki şehir sınırları içindeki nüfusa göre 11. en büyük şehirler arasında yer alıyor.

Forbes 2013’e göre Moskova, Mercer tarafından dünyanın en pahalı dokuzuncu şehri arasına girdi ve dünyanın en büyük şehir ekonomilerinden birine sahip oldu. Küreselleşme ve Dünya Şehirleri Araştırma Ağı’na göre alfa küresel bir şehir seçildi. MasterCard Küresel Destinasyon Şehirleri Endeksi’ne göre dünyanın en hızlı büyüyen turistik yerlerinden biri.

Seyahat Tarihleri:

Mart 2020

Rota:

Antalya – Moskova – Antalya

Bazı örnekler:

17 – 24 Mart
17 – 28 Mart
21 – 25 Mart
21 – 28 Mart
21 – 29 Mart
21 – 31 Mart

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.