Türk Havayolları’nın Sağlık Çalışanlarına Özel Kampanyasında Son 2 Gün!

12. Ağustos, 2020

Bizler için her zaman ve her koşulda canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek az. Fedakar sağlık çalışanlarımızın sevdikleriyle birlikte yapacakları uçuşlar şimdi %40 indirimli! Miles&Smiles üyelik numaranız ile kayıt olarak tüm Economy ya da Business Class uçuşlarımızda kullanabileceğiniz %40 indirim sağlayan promosyon kodunuza sahip olabilirsiniz.

Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı, Türkiye’nin bayrak taşıyıcı ulusal hava yolu şirketidir. Türk Hava Yolları’nın merkezi İstanbul’dadır. Türk Hava Yolları’nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanmaktadır.

Skytrax’ın 2016 ödüllerine göre arka arkaya 6. kez Avrupa’nın en iyi hava yolu seçilmiştir ve hâlihazırda dünyanın en iyi 4. havayoludur. Ayrıca pek çok alanda yüksek dereceler elde etmiştir. Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları; 120 ülkede, 49’u iç hat, 243’ü dış hat olmak üzere 292 şehir ve 300 havaalanına uçmaktadır. Bu geniş uçuş ağı sayesinde dünyanın en çok ülkesine sefer düzenleyen havayolu unvanına sahiptir. 24 Şubat 2017 yılında yayımlanan kararname ile devlete ait %49,12 oranındaki hissenin Türkiye Varlık Fonu’na devredilmesi kararlaştırılmıştır.

Kampanya kayıt dönemi:

14 Ağustos 2020’ye kadar

Biletleme dönemi:

8 Haziran 2020 – 1 Eylül 2020

Seyahat dönemi:

8 Haziran 2020 – 31 Mayıs 2021

Kampanyadan nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için ilgili videoyu izleyebilir ya da aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

  1. Miles&Smiles üyesi olun. Miles&Smiles üyeliğiniz varsa doğrudan ikinci adıma geçin.
  2. Kampanyaya Kayıt ol butonu üzerinden ulaşacağınız sayfanın altında “Yeni geri bildirim” kutucuğunu işaretleyin.
  3. Açılacak alanın en altında bulunan “Sağlık Çalışanlarına Özel” kısmından Kayıt formuna ulaşabilirsiniz.
  4. Kayıt formunda bilgilerinizi girin ve sağlık çalışanı kimlik kartınızı sisteme yükleyin.
  5. Promosyon kodunuz, bilgileriniz onaylandıktan sonraki 5 gün içerisinde Miles&Smiles üyelik hesabınıza kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir.
  6. Biletinizi online kanallarımızdan alırken, promosyon kodunuzu ödeme adımında karşınıza çıkacak olan alana girdiğinizde indirimi görebilirsiniz.
daha ayrıntılı bilgi için Kampanyaya Git

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.