Samsun’dan Köln’e tek yön aktarmasız ucuz uçuş ₺147!

30. Nisan, 2018

Samsun’dan Köln, Almanya’ya Eurowings ile aktarmasız tek yön ucuz uçuş ₺147. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺147

Köln, Almanya’nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin en büyük şehri, ayrıca 4.385.082 nüfuslu Köln İdari Merkezi’nin merkezidir. Nüfusu 1.024.373’dür. Kozmopolit bir yapıya sahip olan şehirde çok sayıda yabancı ikamet etmektedir. Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır. Ren Nehri, kentin tam ortasından geçmektedir. Nehrin her iki yakası sekiz köprüyle bağlanmıştır, bunlardan ikisi demiryolu köprüsüdür. Kentin en ünlü yapısı, inşaatı tam 632 (1248-1880) yılda tamamlanmış gotik tarzdaki çift kuleli Köln Katedrali (Kölner Dom)’dir ve 7 bin m² alanda, 157 metreyi bulan yüksekliği ile UNESCO Kültür Mirası listesinde yer alır.

Rota:

Samsun – Köln

Bazı örnekler:

17 Haziran

Rezervasyonun yapıldığı yer:

MOMONDO

Uçak içi el çantası dahil

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.

Ekran görüntüsü