OUIBUS İNDİRİM! Fransa’da Otobüs Biletleri €0.99!

10. Kasım, 2019

Ouibus İNDİRİM 2019: Fransa’da tek yön otobüs biletleri €0,99! Ouibus tarafından en ucuz rotaları bulun ve en iyi fiyata Fransa içinde seyahat edin. Ouibus otobüs biletlerini €0,99’dan başlayan fiyatlarla alabilirsiniz.

OUIBUS, Fransız devlet demiryolları SNCF’nin bir yan kuruluşudur. Ülke içinde tren seyahati için ulusal otorite olan SNCF, Fransa’daki devlet demiryolu ağı ve sağlayıcısıdır ve Avrupa’da ulaşım bağlantıları sağlamada liderdir. 2012 yılında OUIBUS, büyük şehirleri birbirine bağlamak için Avrupa’da uluslararası otobüs hizmetleri yürütmeye başladı. İlk merkez Paris-Bercy’de kuruldu ve ilerleyen yıllarda ağı genişleten daha fazla şehre ulaştı. OUIBUS hızlı, verimli, ekonomik ve çevreye duyarlı hizmetler sunan otobüs yolculuğu için modern ve popüler seçenekler sunuyor.

Routes:

Paris – Lille
Lyon – Grenoble
Bourges – Clermont-Ferrand
Marsilya – Toulon
Montpellier – Marsilya
Caen – Paris
Reims – Paris
Orleans – Paris
Nimes – Marsilya

…ve bir çok rota…

ouibus otobüs bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

OUIBUS

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.