İzmir’den STUTTGART, Almanya’ya AKTARMASIZ gidiş geliş ucuz uçuşlar €54 / ₺347!

10. Eylül, 2019

İzmir’den Stuttgart, Almanya’ya Corendon Havayolları ile AKTARMASIZ gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺347. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺347!

Stuttgart, Almanya’nın altıncı büyük şehri, Baden-Württemberg eyaletinin başkenti ve en büyük belediyesi, Stuttgart vilayetinin (Regierungsbezirk) merkezi. Stuttgart Almanya’nın ticarette en aktif şehridir. 31 Aralık 2010 itibarıyla nüfusu 606.588. Almanya’daki büyükşehirler arasında en dağlık olandır.

Stuttgart Üniversitesi ve Hohenheim Üniversitesi, bu şehirde yer almaktadırlar. Neckar nehri Stuttgart ile 1905’te birleşen Bad Cannstatt semtinden geçer, semtin içinde bir kaplıca bulunur. Ayrıca Türklerin en yoğun yaşadığı bölge yine Bad Cannstatt semtidir. Stuttgart ilçesinde Porsche, Mercedes-Benz, Bosch, SAP gibi dünyaca ünlü dev şirketlerin genel merkezleri yer almaktadır.

Rota:

İzmir – Stuttgart – İzmir

Seyahat Tarihleri:

Ocak 2020

Bazı örnekler:

10 – 14 Ocak
10 – 17 Ocak
17 – 21 Ocak
17 – 24 Ocak
24 – 28 Ocak

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası(7kg) dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.