İZMİR’den Manila, Filipinler’e 5* Qatar Airways ile gidiş geliş ucuz uçuşlar €362 / ₺2390

10. Haziran, 2019

İzmir’den Manila, Filipinler’e 5* Qatar Airways ile Doha aktarmalı gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺2390. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺2390!

Filipinler’in başkenti Manila, İspanyol sömürge mimarisini modern gökdelenlerle birleştiren Luzon adasında yoğun nüfuslu bir bayside kentidir. Sömürgecilik dönemlerinde surlarla çevrili bir şehir olan Intramuros, Eski Manila’nın kalbi. Barok 16. yüzyıldan kalma San Agustin Kilisesi’nin yanı sıra Fort Santiago, katlı bir kale ve eski askeri hapishaneye ev sahipliği yapmaktadır.

Rota:

İzmir – Manila – İzmir

Seyahat tarihleri:

Haziran – Kasım 2019

Bazı örnekler:

22 Haziran – 8 Temmuz
7 – 16 Eylül
21 Eylül – 7 Ekim
1 – 14 Ekim
19 Ekim – 4 Kasım

manila uçak bileti

*Aktarma süresi uzun olduğundan aynı zamanda vizesiz bir şekilde Katar’ı da keşfedebilirsiniz. Katar havayollarının ”uzun transfer” yapan yolcuları için tanıdığı ayrıcalıklardan da faydalabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Bagaj + Uçak içi el çantası + Yemek dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.