İstanbul’dan Zaporijya, Ukrayna’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €52 / ₺427!

4. Ağustos, 2020

İstanbul’dan Zaporijya, Ukrayna’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺427. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺427!

Zaporijya ya da Zaporijjia, Rus İmparatorluğu döneminde 1921’e kadar: Aleksandrovsk, Dinyeper Nehri’nin sahilinde bulunan ve Ukrayna’nın Zaporijya Oblastı’nın idarî merkezi olan şehir.

1770’de Alexandrivska’nın Rus İmparatorluğu’nun sınırlarını Türklerden ve Tatarlardan korumak için yaptırdığı surlarla birlikte kurulmuştur. Zaporijya Ukrayna’nın turistik şehirlerinden birisidir.

Rota:

İstanbul S. – Zaporijya – İstanbul S.

Seyahat tarihleri:

Aralık 2020 – Şubat 2021

Bazı örnekler:

13 – 15 Aralık
10 – 12 Ocak
14 – 17 Ocak
28 – 31 Ocak
4 – 7 Şubat
16 – 21 Şubat

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺600 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺427’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.