İstanbul’dan VENEDİK, İtalya’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €68 / ₺447! (Tek Yön ₺195)

19. Şubat, 2020

İstanbul’dan Venedik, İtalya’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺447. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺447!

Venedik, kuzeydoğu İtalya’da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kuruludur. Şehir, kıyı şeridi boyunca uzanan Venetian Lagoon bataklığında, Po ve Piave nehirlerinin deltaları arasına kuruludur. Venedik doğal güzelliği, mimarisi ve sanat eserleri ile ün yapmıştır. Bu şehir bütünüyle, deniz kulağı da dahil, Dünya Mirasları listesindedir.

Rota:

İstanbul Sabiha – Venedik – İstanbul Sabiha

Seyahat Tarihleri:

Şubat – Mart

Bazı örnekler:

25 – 27 Şubat
25 Şubat – 1 Mart
25 Şubat – 3 Mart
25 Şubat – 5 Mart
1 – 3 Mart
1 – 5 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺630 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve en aşağıda yer alan Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺447’dan alabilirsiniz.

venedik ucuz uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.