İstanbul’dan ÜSKÜP, Makedonya’ya aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar €26 / ₺172!

16. Haziran, 2019

İstanbul’dan Üsküp, Makedonya’ya Pegasus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar 172. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺172!

Üsküp, Balkan Yarımadası’nın merkezindeki Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nin başkentidir. Zaman içinde Roma, Bizans ve Osmanlı egemenliğini yaşadı. 15. yüzyıldan kalma Taş Köprü, Vardar Nehri’nin kuzey yakasında, Makedonya Meydanı ve güneydeki Büyük İskender’in heykeli ile Osmanlı Eski Çarşısı’nı (Čaršija) birbirine bağlamaktadır. Nehre bakan Üsküp Kalesi şehri yüzyıllarca savunmuştur.

Rota:

İstanbul Sabiha – Üsküp

Seyahat tarihleri:

Kasım – Aralık 2019

Bazı örnekler:

13 Kasım
22 Kasım
27 Kasım
2 Aralık
6 Aralık
14 Aralık
20 Aralık
25 Aralık
28 Aralık
30 Aralık

*Skyscanner’da sonuçlar güncel olmadığı için Skyscanner’daki fiyat ₺240’dir. Skyscanner’da ”Teklifleri Gör” tıkladıktan sonra Pegasus’u seçin. Tıkladığınızda Pegasus’a yönlendirileceksiniz. Burada güncel fiyat olan ₺172’dan biletinizi alabilirsiniz.

üsküp uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.