VİZESİZ! İstanbul’dan ÜSKÜP, Makedonya’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €60 / ₺413!

3. Mart, 2020

İstanbul’dan Üsküp, Makedonya’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺413. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺413!

Üsküp, Balkan Yarımadası’nın merkezindeki Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nin başkentidir. Zaman içinde Roma, Bizans ve Osmanlı egemenliğini yaşadı. 15. yüzyıldan kalma Taş Köprü, Vardar Nehri’nin kuzey yakasında, Makedonya Meydanı ve güneydeki Büyük İskender’in heykeli ile Osmanlı Eski Çarşısı’nı (Čaršija) birbirine bağlamaktadır. Nehre bakan Üsküp Kalesi şehri yüzyıllarca savunmuştur.

Rota:

İstanbul Sabiha – Üsküp – İstanbul Sabiha

Seyahat tarihleri:

Mart 2020

Bazı örnekler:

5 – 9 Mart
11 – 15 Mart
15 – 19 Mart
21 – 25 Mart
21 – 28 Mart
25 – 28 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺550 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺413’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.