İstanbul’dan Tiflis, Gürcistan’a gidiş geliş ucuz uçuşlar €60 / ₺393!

20. Ocak, 2020

İstanbul’dan Tiflis, Gürcistan’a Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺393. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺393!

Tiflis, sanayi, sosyal ve kültür merkezi olan bir kenttir. Ayrıca önemli bir global enerji projesinin (Baku-Tiflis-Ceyhan Boru Hattı) geçiş hattı üzerinde bulunur. Kent, tarihi İpek Yolu üzerinde yer alır ve bundan dolayı Rusya’nın Kuzey Kafkasya bölgesi, Türkiye ve Güney Kafkasya’daki (Transkafkasya) Ermenistan ve Azerbaycan arasında önemli tarihi bir role sahip olmuştur.

Rota:

İstanbul Sabiha – Tiflis – İstanbul Sabiha

Seyahat tarihleri:

Şubat – Mart 2020

Bazı örnekler:

14 – 19 Şubat
24 Şubat – 3 Mart
29 Şubat – 3 Mart
29 Şubat – 4 Mart
6 – 11 Mart
7 – 11 Mart
13 – 18 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺500 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’un websitesine yönlendirildikten sonra Pegasus BolBol üyeliğinize giriş yapın.  Ödeme kısmına kadar fiyat ₺453’dir, ödeme kısmına geldikten sonra, Kampanyalar bölümünde “Sevgililer günü %40 İndirim” seçeneğine tıklayın. Ardından biletinizi ₺393’ya alabilirsiniz.

Rotaların indirim listeleri ve koşullar için Pegasus Kampanya paylaşımımıza göz atabilirsiniz.

tiflis uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.