İstanbul’dan Paris, Fransa’ya aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar €30 / ₺192!

20. Kasım, 2019

İstanbul’dan Paris, Fransa’ya Pegaus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺192. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺192!

Fransa’nın başkenti Paris, önemli bir Avrupa şehri ve sanat, moda, gastronomi ve kültür için küresel bir merkezdir. 19. yüzyıla ait şehir manzarası, geniş bulvarlar ve Seine Nehri ile çaprazlanmıştır. Eyfel Kulesi ve 12. yüzyıldan kalma Gotik Notre-Dame katedrali gibi simgesel yapıların ötesindeki şehir, Rue du Faubourg Saint-Honoré’deki kafe kültürü ve tasarımcı butikleriyle ünlüdür.

Rota:

Istanbul Sabiha – Paris

Bazı örnekler:

27 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadğı için ₺250 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺192’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.