İstanbul’dan Ordu-Giresun’a gidiş geliş ucuz uçuşlar €23 / ₺146!

13. Ağustos, 2019

İstanbul’dan Ordu-Giresun’a Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺146. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺146!

Ordu, Türkiye’nin Karadeniz kıyısında bulunan ve tarihi olarak Cotyora veya Kotyora olarak da bilinen bir liman kentidir. Şehir dünyanın en büyük fındık üreticisidir.

Giresun bugün yaklaşık 115.000 nüfusa sahiptir ve Doğu Karadeniz’deki komşularıyla karşılaştırıldığında nispeten çok yönlü bir kültüre sahiptir. Pek çok dilde (ingilizcenin kendisi de dahil olmak üzere) “kiraz” adı, Roma döneminde, kirazların ilk kez Avrupa’ya ihraç edildiği şehir olduğu için Giresun’un eski adı olan Kerasus’tan gelmektedir.

Rota:

İstanbul Sabiha – Ordu-Giresun – İstanbul Sabiha

Seyahat Tarihleri:

Aralık 2019

Bazı örnekler:

4 – 7 Aralık
6 – 9 Aralık
7 – 9 Aralık
9 – 13 Aralık
16 – 21 Aralık
20 – 25 Aralık

*Skyscanner’da sonuçlar güncel olmadığı için Skyscanner’daki fiyat ₺150’dir. Skyscanner’da ”Teklifleri Gör”e tıkladıktan sonra en aşağıda yer alan Pegasus’u seçin. Tıkladığınızda Pegasus’a yönlendirileceksiniz. Burada güncel fiyat olan ₺146’dan biletinizi alabilirsiniz.

ordu giresun uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

15kg bagaj + 8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.