İstanbul’dan MİLANO, İtalya’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €62 / ₺411!

18. Şubat, 2020

İstanbul’dan Milano, İtalya’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺411. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺411!

Milano, finansal olarak İtalya’nın en önemli şehri. Ülkenin en kalabalık ikinci şehridir, ancak İtalya’nın en büyük şehir ve metropol bölgesinin merkezinde yer alır. İkinci Dünya Savaşı’ndan yapılan bombalı saldırılar tarafından kısmen tahrip edilmiş olan şehir, kendisini başarılı bir kozmopolit işletme sermayesine dönüştürmüştür.

Rota:

İstanbul Sabiha – Milano – İstanbul Sabiha

Seyahat Tarihleri:

Mart 2020

Bazı örnekler:

4 – 6 Mart
4 – 9 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺545 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺411’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.