İstanbul’dan Milano, İtalya’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €100 / ₺614!

4. Aralık, 2018

İstanbul’dan Milano, İtalya’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺614. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺614!

Milano, finansal olarak İtalya’nın en önemli şehri. Ülkenin en kalabalık ikinci şehridir, ancak İtalya’nın en büyük şehir ve metropol bölgesinin merkezinde yer alır. İkinci Dünya Savaşı’ndan yapılan bombalı saldırılar tarafından kısmen tahrip edilmiş olan şehir, kendisini başarılı bir kozmopolit işletme sermayesine dönüştürmüştür.

Özünde, bir turist için, Milan’ı diğer yerlere kıyasla ilginç kılan şey, şehrin dünyevi zevklerin tadını çıkarmasıyla ilgili yaşam tarzı hakkında daha çok şey olmasıdır: alışveriş, futbol, opera ve gece hayatı için bir cennet. Milan, İtalyan modasının pazar yeri olmaya devam ediyor – ilkbahar ve sonbahar fuarları için moda meraklıları, süpermodeller ve uluslararası paparaziler yılda en az iki kez şehri ziyaret ediyor. Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan ve 26 yüzyılı geçmiş ve mirasa sahip olan Milano’yu keşfedin!

Rota:

İstanbul Sabiha – Milano – İstanbul Sabiha

Bazı örnekler:

17 – 23 Şubat (₺644)

19 – 25 Şubat (₺644)

20 – 25 Şubat (₺644)

21 – 25 Şubat (₺614)

27 Mart – 1 Nisan (₺614)

27 Mart – 3 Nisan (₺614)

30 Mart – 3 Nisan (₺614)

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.

Ekran görüntüsü