İstanbul’dan Ljubljana, Slovenya’ya THY ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €72 / ₺451!

14. Ocak, 2019

İstanbul’dan Ljubljana, Slovenya’ya Türk Hava Yolları ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺451. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺451!

Ljubljana Slovenya’nın başkentidir. Slovenya ya da resmî adıyla Slovenya Cumhuriyeti Orta Avrupa’nın güneyinde yer alan bir ülkedir. Batısında İtalya; güneybatısında Adriyatik Denizi; güney ve doğusunda Hırvatistan, kuzeydoğusunda Macaristan ve kuzeyinde Avusturya bulunur.

Bir zamanlar Yugoslavya Sosyalist Federal Cumhuriyeti’nin bir parçası olan Slovenya, 25 Haziran 1991’de bağımsızlığını ilân edip bağımsız bir devlet oldu. 1 Mayıs 2004’te Avrupa Birliği’ne katıldı. Parçalanan Yugoslavya’dan Avrupa Birliği’ne girmiş ilk ülkedir. İkincisi Hırvatistan’dır. Slovenya Slavca’da “Slavlar Ülkesi” anlamına gelmektedir.

Rota:

İstanbul Atatürk – Ljubljana – İstanbul Atatürk

Seyahat tarihleri:

Şubat – Mart 2019

Bazı örnekler:

1- 5 Şubat

2 – 7 Şubat

22 – 28 Şubat

6 – 12 Mart

15 – 19 Mart

25 – 29 Mart

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Bagaj + Uçak içi el çantası + Yemek dahil

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.