İstanbul’dan Kopenhag, Danimarka’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €64 / ₺445!

2. Mart, 2020

İstanbul’dan Kopenhag, Danimarka’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺445. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺445!

Kopenhag, Danimarka’nın başkentidir. København Danca’da “ticaret limanı” veya “tüccar limanı” anlamındadır. Koben tüccar ve “havn” Danca’da “liman” demektir. Şehir merkezinin ana yolu, City Hall Square’dan Kongens Nytorv’ya akan yaya caddesi olan Strøget’tır. Şehir merkezi; Sortedam Gölü, Peblinge Gölü ve Skt Jørgens Gölü’nü içeren alandır ve hem şehrin orta kısımlarını hem de Christianshavn’ı içine alır.

Rota:

İstanbul S. – Kopenhag – İstanbul S.

Seyahat Tarihleri:

Nisan 2020

Bazı örnekler:

2 – 14 Nisan
2 – 15 Nisan

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺560 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺445’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.