İstanbul’dan Kişinev, Moldova’ya THY ile gidiş geliş ucuz uçuşlar €89 / ₺588!

14. Ocak, 2020

İstanbul’dan Kişinev, Moldova’ya Türk Hava Yolları ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺588. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺588!

Kişinev, Moldova Cumhuriyetinin başkenti ve en büyük şehri. Avrupa’nın yeşil alanı bol şehirlerinden biri Kişinev, aynı zamanda önemli bir ticaret ve sanayi merkezidir. Dinyester Nehrinin bir kolu olan Bic nehri kıyısında yer alan şehrin beş ilçesi vardır.

Moldova veya resmî adıyla Moldova Cumhuriyeti, Doğu Avrupa’da yer alan Ukrayna ile Romanya arasında kalan bir ülkedir. Başkenti Kişinev’dir. 1991 yılında SSCB’nin dağılmasının ardından bağımsızlığını kazanmıştır. İçinden Prut ve Dinyester nehirleri geçmektedir. Dinyester nehrinin doğu kıyısını bir şerit halinde kapsayan bölgede tek taraflı bağımsızlığını ilan eden de-facto bir cumhuriyet olan Transdinyester bulunur.

Rota:

İstanbul H. – Kişinev – İstanbul H.

Seyahat tarihleri:

Ocak – Mayıs 2020

Bazı örnekler:

28 Ocak – 2 Şubat
3 – 5 Nisan
8 – 12 Nisan
9 – 12 Nisan
23 – 26 Nisan
30 Nisan – 3 Mayıs
11 – 16 Mayıs

kişinev ucuz uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Bagaj + Uçak içi el çantası + Yemek dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.