İstanbul’dan Kharkiv, UKRAYNA’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €51 / ₺431!

5. Ağustos, 2020

İstanbul’dan Kharkiv, Ukrayna’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺431. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺431!

Kharkiv veya Harkov Ukrayna’nın ikinci büyük şehridir. Kharkiv, Ukrayna’nın temel endüstri, eğitim ve kültür merkezlerinden biridir. Sanayisi özellikle daha çok askeri ürünler ve makine sanayi üzerinedir. Bu şehirde yüzlerce sanayi şirketi vardır.

Harkiv şehrinin en önemli noktalarından biri de, Avrupa’nın en büyük 3., Dünyanın 7. büyük şehir meydanı olan Özgürlük Meydanı (Площа Свободи-Ploşça Svobody)’dır.

Rota:

İstanbul S. – Kharkiv – İstanbul S.

Seyahat tarihleri:

Aralık 2020 – Ocak 2021

Bazı örnekler:

1 – 3 Aralık
5 – 8 Aralık
5 – 12 Aralık
11 – 15 Aralık
19 – 21 Aralık
19 – 22 Aralık
8 – 12 Ocak
15 – 19 Ocak
17 – 24 Ocak
21 – 24 Ocak
Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺600 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Pegasus ile olan uçuşu seçip, ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺431’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.