İstanbul’dan Kayseri’ye gidiş geliş ucuz uçuşlar €17 / ₺155!

24. Ağustos, 2020

İstanbul’dan Kayseri’ye Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺155. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺155!

Kayseri, güçlü bir ekonomiye sahip eski ve büyük bir şehirdir. Kayseri Selçuklu ve Osmanlı günlerinden pek çok anıta ev sahipliği yapar ve aynı zamanda en başarılı mimar Mimar Sinan’ın da şehridir. Ayrıca Kayseri, İpek Yolu üzerindedir ve bu güzergâh üzerinde Karatay ve Sultanhanı mevkileri, Bünyan kasabası bulunmaktadır. Bünyan, Kayseri’yi Kapadokya’ya gelen turistler için popüler bir alışveriş merkezi haline getiren halılarıyla da ünlüdür.

Rota:

İstanbul S. – Kayseri – İstanbul S.

Seyahat tarihleri:

Ocak – Şubat 2021

Bazı örnekler:

1 – 5 Ocak
8 – 11 Ocak
1 – 3 Şubat
10 – 14 Şubat
13 – 14 Şubat
23 – 28 Şubat

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için bazen ₺170 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus sitesinden de biletinizi alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

15kg bagaj + uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.