YILBAŞI! İstanbul’dan CENEVRE, İsviçre’ye aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €65 / ₺434!

23. Aralık, 2019

İstanbul’dan Cenevre, İsviçre’ye Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺434. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺434!

Cenevre, genişleyen Lac Léman’ın (Cenevre Gölü) güney ucunda yer alan İsviçre’de bir şehirdir. Alpler ve Jura Dağları ile çevrili olan şehir, etkileyici Mont Blanc manzarasına sahiptir. Avrupa’nın Birleşmiş Milletleri ve Kızıl Haç’ın merkez ofisi, diplomasi ve bankacılık için küresel bir merkezdir. Fransız etkisi, dilden gastronomi ve Carouge gibi bohem bölgelere kadar yaygındır.

Rota:

İstanbul Sabiha – Cenevre – İstanbul Sabiha

Seyahat Tarihleri:

Aralık 2019 – Ocak 2020

Bazı örnekler:

25 – 31 Aralık
25 Aralık –  2 Ocak
25 Aralık –  3 Ocak
25 Aralık –  4 Ocak
25 Aralık –  5 Ocak

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadğı için ₺460 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve en aşağıda yer alan Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺434’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.