İstanbul’dan Bükreş, Romanya’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €61 / ₺405!

20. Şubat, 2020

İstanbul’dan Bükreş, Romanya’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺405. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺405!

Bükreş, Romanya’nın başkentidir. Romanya Ovasının ortasında, Tuna Nehri’nin bir kolu olan Dâmbovița’nın kıyısında kurulmuştur. Nüfusu 2 milyon civarındadır. Günümüzde şehir son derece planlı ve konut sorununun yaşanmadığı bir şehirdir.

Romanya’nın ticaret merkezidir. Çok eski yerleşim yeri olduğunu gösteren arkeolojik kalıntılar olmakla beraber Bükreş (Bucureşti) adına ilk defa 1459’dan kalma yazılı belgelerde rastlanmıştır. 1448-1476 arasında üç dönem tahta çıkan III. Vlad Tepeş (Kazıklı Voyvoda), Eflak Devletini ve özellikle o dönemde başkent olan Tirgovişte’yi Osmanlılara karşı korumak için Bükreş Kalesi’ni yaptırmıştır.

Rota:

İstanbul Sabiha – Bükreş – İstanbul Sabiha

Seyahat Tarihleri:

Mart 2020

Bazı örnekler:

4 – 6 Mart
4 – 8 Mart
5 – 8 Mart
6 – 8 Mart
6 – 12 Mart
19 – 25 Mart
19 – 26 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺530 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺405’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.