İstanbul’dan BRÜKSEL, Belçika’ya aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar €26 / ₺168!

30. Ekim, 2019

İstanbul’dan Brüksel, Belçika’ya Pegasus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺168. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺168!

Brüksel, Belçika’nın başkenti ve Brüksel Başkent Bölgesi’dir. Tamamen Hollandaca konuşan Flanders ve onun kurucu Flaman Brabant eyaleti ile çevrilidir. Birçok Avrupa kurumunun merkezi olarak Brüksel, Avrupa Birliği için de bir sermaye olarak değerlendirilebilir. Brüksel, kültürlerin kesişme noktasında (Kuzeyde ve Güneydeki Romanca’da) ve Avrupa’da önemli bir rol oynamasında, arketipik “eritme potası” tanımına uyuyor, ancak yine de kendi eşsiz karakterini koruyor.

Rota:

İstanbul Sabiha – Brüksel

Bazı örnekler:

12 Şubat

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadğı için ₺210 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve en aşağıda yer alan Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺168’dan alabilirsiniz.

brüksel uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.