İstanbul’dan Bolonya, İTALYA’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €57 / ₺371!

21. Ekim, 2019

İstanbul’dan Bolonya, İtalya’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺371. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺371!

Bolonya, İtalya’nın kuzeyinde Emilia-Romagna bölgesinde yer alan bir şehirdir. Emilia-Romagna bölgesi ve ayni ismi tasiyan Bologna ili (BO) merkezidir.

“Kızıl Şehir” olarak da anılan Bologna, Orta Çağ mimarisinin birçok örnekleriyle doludur ve ismini de binaların çoğunun kırmızı tuğlalı olmasından almıştır. Aynı zamanda “Bolonez sos” adını bu şehirden almıştır.

Rota:

İstanbul Sabiha – Bolonya – İstanbul Sabiha

Seyahat Tarihleri:

Ocak – Mart 2020

Bazı örnekler:

30 Ocak – 5 Şubat
1 – 5 Şubat
1 – 8 Şubat
5 – 8 Şubat
7 – 12 Şubat
21 – 28 Şubat
1 – 11 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadğı için ₺400 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺371’dan alabilirsiniz.

bolonya uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.