İstanbul’dan Bogota, Kolombiya’ya ucuz uçuşlar €489 / ₺2764!

27. Temmuz, 2018

İstanbul’dan Bogota, Kolombiya’ya AirFrance ve KLM ile ucuz uçuşlar ₺2764. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺2764!

Kolombiya ya da resmî olarak Kolombiya Cumhuriyeti, Güney Amerika’da yer alan bağımsız, üniter ve anayasal bir cumhuriyettir. 32 alt departmandan oluşmaktadır. Başkenti, ülkenin orta bölümünde yer alan Bogotá şehridir. Güney Amerika’nın kuzeybatı bölümünde bulunan ülke, kuzey batısında Panama, kuzeyinde Karayip Denizi, doğusunda Venezuela ve Brezilya, güneyinde Ekvador ve Peru, batısında Büyük Okyanus ile çevrilidir. Ülke, yüzölçümüne göre Güney Amerika’nın en büyük 4. dünyanın en büyük 26. ülkesidir. Nüfusa göre ise, 46 milyondan fazla nüfusu ile dünyanın en büyük 27. ülkesidir. Aynı zamanda; İspanyolca konuşan ülkeler arasında, Meksika’dan sonra nüfusa göre en büyük ikinci ülkedir.
Şu anda Kolombiya olarak bilinen topraklarda, başlangıçta Muisca, Quimbaya ve Tairona gibi Kolombiya Kızılderilileri yaşamaktaydı. İspanyollar, bu bölgeye 1499 yılında gelmiş ve bu bölgede işgal ve kolonizasyon dönemini başlatmıştır.
Rota:

İstanbul Atatürk – Bogota – İstanbul Atatürk

Seyahat Tarihleri:

Ekim 2018

Bazı örnekler:

1 – 11 Ekim

3 – 15 Ekim

5 – 18 Ekim

8 – 17 Ekim

10 – 22 Ekim

Rezervasyonun yapıldığı yer:

MOMONDO

Bagaj + Uçak içi el çantası

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.

Ekran görüntüsü