İstanbul’dan Bodrum’a THY ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €20 / ₺126!

İstanbul’dan Bodrum’a Türk Havayolları(AnadoluJet) ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺126! En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺126.

Bodrum, Muğla’nın 13 ilçesinden birisidir. İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum’un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye’de değil dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.

Rota:

İstanbul Sabiha – Bodrum – İstanbul Sabiha

Seyahat Tarihleri:

Mart 2019

Bazı örnekler:

20 – 27 Mart
20 – 30 Mart

Not: Seçtiğiniz tarih bağlantısına tıkladıktan sonra Momonda’ya yönlendirileceksiniz. Ardından sonuçlar arasında en ucuz uçuş olan, €24 seçeğine tıklayın. AeroBilet’e yönlendirildikten sonra otomatik olarak Enflasyon ile Mücadele indirimi eklenecek ve bilet ₺140’dan ₺126’ya düşecektir. Ödemenizi yapıp biletinizi ₺126’dan alabilirsiniz.

istanbul bodrum uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

MOMONDO

Bagaj + Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.