İstanbul’dan BELGRAD, Sırbistan’a aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar €24 / ₺162!

14. Haziran, 2019

İstanbul’dan Belgrad, Sırbistan’a Pegasus ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺162. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺162!

Belgrad, Sırbistan’ın güneydoğu Avrupa ülkesinin başkentidir. En önemli dönüm noktası, Tuna ve Sava nehirlerinin kesiştiği heybetli bir kale olan Beogradska Tvrđava’dır. Kale, kentin Roma, Bizans, Osmanlı, Sırp ve Avusturya imparatorluklarına olan stratejik öneminin bir kanıtıdır ve şu anda çok sayıda müzenin yanı sıra büyük bir park olan Kalemegdan’ın yeridir.

Rota:

İstanbul Sabiha – Belgrad

Seyahat tarihleri:

Aralık 2019 – Ocak 2020

Bazı örnekler:

15 Aralık
16 Aralık
5 Ocak
 12 Ocak

*Skyscanner’da seçeneklerden Pegasus’u seçin. Skyscanner’da sonuçlar güncel olmadığı için Skyscanner’daki fiyat ₺229’dir. Bilete tıkladığınızda Pegasus’a yönlendirileceksiniz. Burada güncel fiyat olan ₺162’dan biletinizi alabilirsiniz.

belgrad uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.