İstanbul’dan Bangkok, Tayland’a gidiş geliş ucuz uçuşlar €333 / ₺2104!

22. Kasım, 2019

İstanbul’dan Bangkok, Tayland’a Royal Jordanian Havayolları ile gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺2104. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺2104!

Bangkok, 1782’de Kral I. Rama tarafından kurulmuştur. Güneydoğu Asya’nın en hızlı gelişen ve ekonomik açıdan en dinamik şehirlerdendir. Asya’nın en kozmopolit şehirlerinden biri olan Bangkok, Dünya Meteoroloji Örgütü (World Meteorological Organization, WMO) tarafından dünyanın en sıcak büyük şehri olarak tanımlanmıştır.

Her yıl milyonlarca ziyaretçi ağırlayan Bangkok, Asya’nın en önemli turistik şehirlerinden birisidir. En çok ziyaret edilen yerlerin başında Budist tapınakları Wat Arun, Wat Phra Kaew, Wat Pho ile kraliyet sarayı Grand Palace gelmektedir. Şehirde çok sayıda tarihi eser ve müze bulunmaktadır.

Rota:

İstanbul H. – Bangkok – İstanbul H.

Seyahat tarihleri:

Nisan – Mayıs 2020

Bazı örnekler:

20 – 27 Nisan
22 – 30 Nisan
29 Nisan – 9 Mayıs
1 – 15 Mayıs
8 – 16 Mayıs
10 – 17 Mayıs
10 – 20 Mayıs

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Bagaj + Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.