İstanbul’dan Bakü, Azerbaycan’a THY ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €82 / ₺515!

8. Ocak, 2019

İstanbul’dan Bakü, Azerbaycan’a Türk Hava Yolları ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺515. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺515!

Bakü, Azerbaycan Cumhuriyeti’nin, Hazar Denizi’nin batı kıyısında yer alan başkentidir. Kafkaslar’ın en büyük şehri, en önemli kültür ve ticaret merkezidir. Ülkenin en doğusundaki ve en önemli sanayi, ticaret ve kültür merkezi olmanın yanı sıra bir liman kenti olarak da önemlidir. Şehirde yaşayanların büyük çoğunluğunu Azerbaycanlılar oluşturur.

2006 yılında faaliyete geçen Bakü Tiflis Ceyhan Petrol Boru Hattı’nın (BTC) çıkış noktasıdır. Bakü Limanı, Hazar Denizi nin en önemli limanıdır. Şehirde tiyatro, kütüphane, sinema ve diğer kültürel mekânlara sık rastlanır. Lonely Planet’in sıralamasına göre, Bakü, gece hayatı için dünyanın en önemli on gidilecek yerinden biridir.

Azerbaycan ekonomisinin gelişmesiyle, 2000’li yılların başından itibaren şehrin dört bir köşesinde, birçok yeni alan inşa edilmiştir. Yeni altyapılarıyla (binalar, mahalleler, sokaklar, restoranlar ve diğer mağazalar) Bakü hızla değişmektedir.

Rota:

İstanbul Yeni H. – Bakü – İstanbul Yeni H.

Seyahat tarihleri:

Ocak – Şubat 2019

Bazı örnekler:

11 – 18 Ocak (₺515)

14 – 18 Ocak (₺515)

14 – 19 Ocak (₺515)

16 – 20 Ocak (₺522)

25 – 31 Ocak (₺522)

6 – 10 Şubat (₺522)

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Bagaj + Uçak içi el çantası + Yemek dahil

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.