İstanbul’dan Amsterdam, Hollanda’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €65 / ₺460! (Tek Yön ₺201)

9. Mart, 2020

İstanbul’dan Amsterdam, Hollanda’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺460, tek yön uçuşlar ₺201. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet ₺460, tek yön bilet yalnızca ₺201!

Amsterdam, sanatsal mirası, özenli kanal sistemi ve göz kamaştırıcı cepheli dar evleriyle, 17. yüzyıldan kalma Altın Çağ’ın miraslarıyla tanınan Hollanda’nın başkentidir. Müze Bölgesi, Van Gogh Müzesi’ni, Rijksmuseum’daki Rembrandt ve Vermeer ve Stedelijk’teki modern sanat eserlerini barındırmaktadır. Bisiklet, şehrin karakterinin anahtarıdır ve birçok bisiklet yolu vardır.

Rota:

İstanbul S. – Amsterdam – İstanbul S.

Seyahat tarihleri:

Mart 2020

Bazı örnekler:

12 – 16 Mart
12 – 17 Mart
18 – 22 Mart
19 – 22 Mart
23 – 28 Mart
25 – 28 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺600-700 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺460’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.