İstanbul’dan Amsterdam, Hollanda’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €99 / ₺619!

10. Ocak, 2019

İstanbul’dan Amsterdam, Hollanda’ya Atlas Global ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺619. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺619!

Amsterdam, Hollanda’nın başkentidir. Kent bölgesinde bir milyondan fazla nüfusu ile (ve büyükşehir bölgesinde neredeyse iki buçuk milyon nüfusu), ülkenin en büyük şehri ve finans, kültür ve sanat merkezidir. Amsterdam adını köken olarak “Amstel” nehrinin “Barajı” olarak alır. Geçmişte, daha sonra “Amsterdam” olarak değiştirilen isim “Amstelredamme” idi.

Amsterdam, Avrupa’daki en popüler yerlerden biridir ve yılda 7 milyondan fazla turist çekmektedir. Amsterdam, kuzeye, şehrin etkileyici mimarisine ve 1.500’den fazla köprüye sahip olduğu şirin kanalları nedeniyle Kuzey’in Venedik’i olarak biliniyor.

Rota:

İstanbul Atatürk – Amsterdam – İstanbul Atatürk

Seyahat tarihleri:

Mart 2019

Bazı örnekler:

8 – 16 Mart

12 – 16 Mart

13 – 18 Mart

19 – 25 Mart

25 – 28 Mart

25 – 30 Mart

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

20kg Bagaj + Uçak içi el çantası dahil

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.