İstanbul’dan Eindhoven, HOLLANDA’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €52 / ₺358!

5. Mart, 2020

İstanbul’dan Eindhoven, Hollanda’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺358. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş uçak bileti yalnızca ₺358!

Eindhoven, Hollanda’nın beşinci büyük şehiridir. Şehirde ulaşım problemi bulunmamakta, çok sayıda bisiklet kullanıcısı düzenli bisiklet yollarını rahatlıkla kullanabilmektedir. Hollanda’nın güneyinde yer alan şehir önemli bir sanayi merkezidir. Philips fabrikaları bu şehirde kurulmuş ve dünyaya buradan yayılmıştır.

Konferans merkezi olarak kurulan ve modern mimarisi ile ünlü Evoluon binası bu şehirde bulunmaktadır. Van Abbemuseum, adlı dünyaca ünlü bir modern güzel sanatlar galerisi de Eindhoven’dedir.

Rota:

İstanbul S. – Eindhoven – İstanbul S.

Seyahat tarihleri:

Mart 2020

Bazı örnekler:

24 – 28 Mart
26 – 28 Mart

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺500 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺358’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg uak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.