Ankara’dan Kiev, Ukrayna’ya aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €52 / ₺430!

3. Ağustos, 2020

Ankara’dan Kiev, Ukrayna’ya Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺430. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺430!

Kiev, Dinyeper Nehri tarafından ikiye ayrılmış ve dini mimarisi, laik anıtlar ve tarih müzeleriyle tanınan Ukrayna’nın başkentidir. 11. yüzyıldan kalma Kiev Pechersk Lavra, birkaç altın kubbeli kiliseyi içine alan bir manastır ve hac mekandır. Ortodoks keşişlerinin mezar odaları ile kaplı katacombs ve eski İskit döneminden kalma bir altın nesneler topluluğuyla bilinir.

Rota:

Ankara – Kiev – Ankara

Seyahat tarihleri:

Kasım – Aralık 2020

Bazı örnekler:

8 – 12 Kasım
10 – 12 Kasım
13 – 18 Kasım
16 – 18 Kasım
20 – 26 Kasım
23 – 26 Kasım
3 – 6 Aralık
19 – 23 Aralık

Not: Skyscanner’da fiyatlar güncel olmadığı için ₺600 üzeri fiyatlar gözükmektedir. Örnek tarihe tıkladıktan sonra Skyscanner’a yönlendirileceksiniz. Ardından ”Teklifleri Gör”e tıklayın ve Pegasus’u seçin. Pegasus’tan biletinizi ₺430’dan alabilirsiniz.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

8kg Uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.