Antalya ve Gazipaşa’dan Moskova, Rusya’ya aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar €22 / ₺139!

5. Aralık, 2018

Antalya ve Gazipaşa’dan Moskova, Rusya’ya Pobeda ile aktarmasız tek yön ucuz uçuşlar ₺139. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Tek yön bilet yalnızca ₺139!

Moskova, şehir sınırları içinde 12,2 milyonu ve kentsel alanda 17.1 milyonu ile Rusya’nın başkenti ve en kalabalık şehridir. Moskova bir Rus federal şehri olarak kabul edilmektedir. Moskova, Rusya ve Doğu Avrupa’nın yanı sıra Avrupa kıtasının en büyük şehri olan önemli bir politik, ekonomik, kültürel ve bilimsel merkezdir.

Daha geniş tanımlarla Moskova, dünyanın en büyük 14. şehri, 18. en büyük aglomerasyon, 14. en büyük kentsel alan ve dünya çapındaki şehir sınırları içindeki nüfusa göre 11. en büyük şehirler arasında yer alıyor. Forbes 2013’e göre Moskova, Mercer tarafından dünyanın en pahalı dokuzuncu şehri arasına girdi ve dünyanın en büyük şehir ekonomilerinden birine sahip oldu.
Seyahat Tarihleri:

Aralık 2018 – Ocak 2019

Rota:

Gazipaşa – Moskova 

28 Aralık (₺139)

Rota:

Antalya – Moskova 

27 Aralık (₺225)

30 Aralık (₺166)

31 Aralık (₺166)

1 Ocak (₺225)

Rezervasyonun yapıldığı yer:

KIWI ve SKYSCANNER

Uçak içi el çantası dahil

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.