Ankara’dan Vilnius, Litvanya’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €123 / ₺779!

2. Kasım, 2018

Ankara’dan Vilnius, Litvanya’ya Ukrayna Hava Yolları ile aktarmalı ucuz uçuşlar ₺779. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş dönüş bilet yalnızca ₺779!

Vilnius Litvanya’nın başkenti ve en büyük şehridir ve 2017 itibariyle 574.221 nüfusa sahiptir. Vilnius Litvanya’nın güneydoğu kesimindedir ve Baltık ülkelerinin en büyük ikinci şehridir. Vilnius Litvanya ve Vilnius İlçe Belediyesi’nin ana hükümet kurumlarının koltuğudur.

Vilnius, GaWC çalışmalarına göre bir Gamma küresel kenti olarak sınıflandırılmıştır ve Eski Kent’teki mimarlık ile tanınmaktadır, 1994 yılında UNESCO Dünya Mirası Sit Alanı ilan edilmiştir. II. Dünya Savaşı’ndan önce Vilnius, Avrupa’nın en büyük Yahudi merkezlerinden biridir. Onun Yahudi etkisi onun “Litvanya’nın Kudüsü” olarak tanımlanmasına yol açmıştır ve Napolyon 1812’de geçerken “Kuzey Kudüs’ü” olarak adlandırmıştır. 2009 yılında, Vilnius Avrupa Kültür Başkenti idi.

Rota:

Ankara – Vilnius – Ankara

Bazı örnekler:

1 – 9 Temmuz

3 – 9 Temmuz

Not! Linke tıkladıktan sonra Kiwi.com’a yönlendirileceksiniz. Bilgilerinizi girdikten sonra, ikinci aşamada €10 indirim sağlayan Kiwi promosyon kodunu (KIWICOM10) girin ve €10 tasarruf edin.

Rezervasyonun yapıldığı yer:

KIWI

Uçak içi el çantası dahil

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.