Ankara’dan Gaziantep’e THY ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar €24/ ₺157!

15. Nisan, 2019

Ankara’dan Gaziantep’e Türk Hava Yolları (AnadoluJet) ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺157. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺157!

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki adıyla Antep, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık sekizinci şehridir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde sanayi ve gelişmişlik bakımından birincidir. hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir.Aynı zamanda Gaziantep’in çok zengin bir mutfağı vardır ve toplamda 300 çeşide yakın yemeği vardır.
Rota:

Ankara – Gaziantep – Ankara

Seyahat Tarihleri:

Mayıs 2019

Bazı örnekler:

13 – 16 Mayıs
13 – 18 Mayıs
15 – 18 Mayıs
20 – 22 Mayıs
20 – 23 Mayıs
21 – 23 Mayıs

Not: Seçtiğiniz tarih bağlantısına tıkladıktan sonra Momonda’ya yönlendirileceksiniz. Ardından sonuçlar arasında en ucuz uçuş olan, €28 seçeğine tıklayın. AeroBilet’e yönlendirildikten sonra otomatik olarak indirim eklenecek ve bilet €24 / ₺157’ya düşecektir. Ödemenizi yapıp biletinizi ₺157’dan alabilirsiniz.

ankara gaziantep uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

MOMONDO

15kg bagaj + uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.