Ankara’dan Köln, Almanya’ya AKTARMASIZ gidiş geliş ucuz uçuşlar €90 / ₺793

1. Eylül, 2020

Ankara’dan Köln, Almanya’ya AnadoluJet ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺793. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺793!

Köln, Almanya’nın dördüncü, Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin en büyük şehri, ayrıca 4.385.082 nüfuslu Köln İdari Merkezi’nin merkezidir. Nüfusu 1.024.373’dür. Kozmopolit bir yapıya sahip olan şehirde çok sayıda yabancı ikamet etmektedir. Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır.

Ren Nehri, kentin tam ortasından geçmektedir. Nehrin her iki yakası sekiz köprüyle bağlanmıştır, bunlardan ikisi demiryolu köprüsüdür. Kentin en ünlü yapısı, inşaatı tam 632 (1248-1880) yılda tamamlanmış gotik tarzdaki çift kuleli Köln Katedrali (Kölner Dom)’dir ve 7 bin m² alanda, 157 metreyi bulan yüksekliği ile UNESCO Kültür Mirası listesinde yer alır.

Rota:

Ankara – Köln – Ankara

Seyahat tarihleri:

Ekim – Aralık 2020

Bazı örnekler:

9 – 13 Ekim
9 – 18 Ekim
4 – 11 Aralık
4 – 15 Aralık
11 – 15 Aralık

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.