Ankara’dan İstanbul’a gidiş geliş ucuz uçuşlar €20 / ₺170!

21. Ağustos, 2020

Ankara’dan İstanbul’a Pegasus ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺170. En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺170!

İstanbul, Boğaz boyunca Avrupa ve Asya’yı kucaklayan önemli bir şehirdir. Eski Kenti, bir zamanlar burada yönetilen birçok imparatorluğun kültürel etkilerini yansıtır. Sultanahmet semtinde, açık hava, Roma dönemi Hipodromu yüzyıllardır araba yarışları alanıydı ve Mısır dikilitaşları da yer alıyordu. İkonik Ayasofya, 6. yüzyıldan kalma bir kubbe ve nadir Hıristiyan mozaiklerine sahiptir.

Rota:

Ankara – İstanbul S. – Ankara

Seyahat tarihleri:

Ocak 2021

Bazı örnekler:

1 – 4 Ocak
8 – 10 Ocak
9 – 12 Ocak
14 – 18 Ocak
21 – 25 Ocak
25 – 28 Ocak

Not: Skyscanner sonuçlarında fiyat 170 Lira çıkmazsa, Skyscanner’da ”En Ucuz”u seçin ve ”Teklifleri Gör”e tıkladıktan sonra Pegasus’u seçin. Tıkladığınızda Pegasus’a yönlendirileceksiniz. Burada güncel fiyat olan ₺170’dan biletinizi alabilirsiniz

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

15kg bagaj + uçak içi el çantası dahil

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.