Ankara’dan Gazipaşa, Alanya’ya gidiş geliş ucuz uçuşlar €18 / ₺130

13. Mart, 2020

Ankara’dan Gazipaşa, Alanya, Antalya’ya Türk Hava Yolları(AnadoluJet) ile aktarmasız gidiş geliş ucuz uçuşlar ₺130! En ucuz uçak biletlerini bulun ve en iyi fiyata bilet ayırtın! Gidiş geliş bilet yalnızca ₺130.

Alanya, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’deki Antalya iline bağlı bir turizm ilçesidir. Stratejik konumu bakımından Akdeniz’in kıyı kesimlerinde küçük bir yarımada şeklindedir. Kuzeyinde Toros Dağları uzanır. Alanya tarih boyunca, , Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi imparatorluklar için Akdeniz’de önemli bir kale vazifesi görmüştür. Şehrin bugünkü sembollerinden Kızıl Kule, tersane ve Alanya Kalesi bu dönemde yapılmıştır.

Turizm açısından Türkiye’de yüzde dokuzluk bir paya sahiptir. Sıcak iklimi sayesinde birçok sportif faaliyet ve kültürel etkinliğe elverişlidir.

Rota:

Ankara – Gazipaşa – Ankara.

Seyahat Tarihleri:

Mart 2020

Bazı örnekler:

20 – 24 Mart
20 – 29 Mart
21 – 24 Mart
21 – 25 Mart
21 – 29 Mart

ankara alanya ucuz uçak bileti

Rezervasyonun yapıldığı yer:

SKYSCANNER

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı, Twitter sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.